تبلیغات
لیموسن - مرزی نیست،حدی نیست،می نشینم گوش به راه شکم!
لیموسن
 
رهبر معظم انقلاب اسلامی (سال 90 در اجتماع با شکوه هزاران نفر از اقشار نمونه ی بسیج سراسر کشور) :
"بسیج سیاسی است اما سیاست‌زده، سیاسی‌کار و جناحی نیست. بسیج مجاهد است اما بی‌انضباط و افراطی نیست، عمیقاً متدین و متعبد است اما متحجر و خرافی نیست، بابصیرت است اما ازخودراضی نیست، اهل جذب حداکثری است اما غیور است و درباره اصول تسامح نمی‌کند، طرفدار علم است اما علم‌زده نیست، اخلاق اسلامی دارد اما این اخلاقش ریاکاری نیست، در آباد کردن دنیا فعال است اما خود اهل دنیا نیست."
خوب به جمله ها و بیانات آیت الله خامنه ای رهبر انقلابمان،توجه کنید...توجه کردید؟!...می خواهم یک مسابقه برگزار کنید که در آن شما می پرسید و من پاسخ می دهم....

مسابقه به این شکل است که شما کنش ها و واکنش های بسیج در این اواخر در حوادث و اتفاق های اخیر را،در نظر می گیرید و من با توجه به همین متن کوتاه،چندین روش برخورد را هم زمان جوازش و وجوبش را ثابت می کنم و در انتها شما باید پاسخ مرا به این سوال بدهید که از کجا باید دانست که کدام روش درست است و چه کسی باید تشخیص دهد که اکنون وقت اجرای کدام روش است؟!(این مطلب را هم در نظر بگیرید که رهبری در هر مسئله ای به طور مستقیم دخالت نمی کنند و تنها سیاست های کلی را بیان می کنند و به طور مصداقی در هر مسئله ای به طور خاص از شانش به دور است که نظر دهند)
به طور مثال در همین توقیف فیلم "گشت ارشاد" و" زندگی خصوصی " میشه این 8 نظرو از تو همین حرفا بیرون کشید:

1.این فیلم ها تا کنون حدود 800 میلیون فروخته اند و اگر هر بلیط را 4هزار تومان حساب کنیم،و از آنجایی که این فیلم ها عامل انحراف هستند و مستهجن هستند،حدود 200هزار نفر را در معرض انحراف و گناه قرار داده اند و با این استدلال باید با کارگردان و تهیه کننده ی این فیلم،مثل مدیران سایت های مستهجن برخورد قضایی کرد و به دلیل این عمل ضد دینی دادگاهی کرد،که حداقل آن زندان های طولانی مدت و یا نهایتش اعدام آن ها خواهد بود که حقشان هم است،وبسیج هم چون تسامح  نمی کند باید پشت روند قانونی ای جریان،مثل کوه ایستاده باشد.

2.از آنجا که مردم ما مردمی غیور و فهیم و متعهد به آرمان های انقلاب هستند و با بصیرت هستند و حاضر همیشه در صحنه های حساس،پس این فیلم ها به حیات خود ادامه می دهند و مردم قادر به تشخیص هستند و بسیج هم که افراطی نیست،در کنار مردم با صبر این فیلم ها را تاب می آورد و بی انضباطی نمی کند و فراقانونی عمل نمی کند،چرا که این فیلم ها مجوز دارند از وزارت ارشاد دولت ولایی،یعنی دولت دکتر محمود احمدی نژاد که خودش هم بسیجی است.

3.هرچند فیلم ها خوش ساخت باشد و اصول علمی فیلم سازی هم در آن رعایت شده باشد،ولی از آن جا که بسیج عمیقا متدین و متعبد است،فریب این گرگ ها در لباس میش را نمی خورند،اگر چه عملا در مقابل قانون بایستند،چرا که قانونی که اجازه ساخت و اکران فیلم هایی را صادر کند که این چنین علنی خون شهدا را به سخره بگیرد و اصول نظام و انقلاب را زیر سوال ببرد،قانون نیست و اگر هم نیاز باشد باید عوض شود،پس علی الحساب توقیف این فیلم واجب کفایی است.

4.مصلحت این است که فیلم قلاده های طلا که فیلمی برآمده از بصیرت های به جوش آمده ی بسیج و مردم شهیدپرور و بصیرت زاست،در اکران موفقیتی به اندازه شهره بودن انقلابمان در جهان،داشته باشد حالا که انقلابمان سرمشق انقلاب های منطقه شده،پس فیلم و سینمای ما هم باید در این مسیر قدم بر دارد،پس باید به زور هم شده،فیلم هایی از قبیل قلاده های طلا را پیش تاز نگه داریم.

5.بسیج اهل جذب حداکثری است و آزادی را نعمت خدا می داند برای مردم و همچون خدا،رعیت را مختار می خواهد که خود انتخاب کنند که چه ببینند و چه نبینند،و خشونت و فراقانونی عمل کردن را ورای اخلاق اسلامی می داند،پس هرچند این فیلم بر خلاف عقایدش است،ولی تحمل می کند.

6.بسیج فوق العاده طرفدار علم است،و با دانشی که دارد،فیلم را عالمانه و فهیمانه نقد می کند،و خرافی نیست که مثل عصر جاهلیت عمل کند که برای جلوگیری از نفوذ پیامبر،کمر به قتل او ببندند و با فرهنگ مقابله به مثل می کنند،و  قبیله ای عمل نمی کند که حق با هم قبیله ی من است حتی اگر حق با او نباشد!

7.بسیج از خود راضی نیست و نظر خودش را مطلق نمی داند و نظر مردم هم برای او اهمیت دارد و هرگز،خود را وکیل مردم نمی داند که به جای همه فکر کند و فیلمی را با قشون کشی پایین بیاورد و تصمیم خودش را با ترفندهایی به مردم بسط نمی دهد.

8.کارهایی که بسیج می کند،ابدا سیاسی و جناحی نیست و اگر هم فیلمی را توقیف می کنند به خاطر اسلام است و البته مسلمین و هیچ ریاکاری در کارهایش نیست و اهداف دیگری را در این مجاهدت ها دنبال نمی کند.
...
باز هم میشد نوشت و در نظر داشته باشید که این 8 مورد تنها واسه اون فرضیه که این فیلم هارو ضدارزشی بدونیم و این قبلا توی یه بحث دیگه ثابت شده باشه!!

جون مادرتون برای چند لحظه بی خیال بشید که من نظرم چی بود و با فرض بی طرفی بخونید،چون مطمئنم اگه با پیش فرض بخونید،به جای جواب دادن به سوالم و اجرای مسابقه،باید دو ساعت توضیح بدم  که چرا این جمله رو اینجوری نوشتم؟!،اینجا قصد تمسخر داشتی؟!،چرا این کلمه رو انتخاب کردی؟! و....
حالا من منتظر،سوال ها و پاسخ انتهایی به سوال من هستم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
 
درباره وبلاگ


میزبان : ستاره بود

نگارنده
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :